Kontakta oss

mattias_lind_tuc

Mattias Lind

VD

Tel: 076-865 27 00
mattias.lind@tucsweden.se

carin_magg_tuc

Carin Magg

Utvecklingsansvarig

Tel: 070-685 33 86
carin.magg@tucsweden.se

annette_liffner_tuc

Annette Liffner

Utbildningsansvarig YH

Tel: 070-767 26 62
annette.liffner@tucsweden.se

Annelie Karlsson

Utbildningsledare;
Tandsköterska, distans/Tranås

Tel: 070-646 87 23
annelie.karlsson@tucsweden.se

Ashtar Michael

Utbildningsledare;
Redovisningsekonom, Jkpg
Lönespecialist, Jkpg

Tel: 073-512 39 42
ashtar.michael@tucsweden.se

Carolina Wallberg TUC YH

Carolina Wallberg

Utbildningsledare;
Lönespecialist, Linköping
Redovisningsekonom, distans
Tullspecialist

Mobil: 076-009 20 97
carolina.wallberg@tucsweden.se

caroline_jakobsson_tuc

Caroline Jacobson

Utbildningsledare;
Tandsköterska, Tranås

Tel: 076-018 87 51
caroline.jacobson@tucsweden.se

conny_krantz_urmakarskolan

Conny Krantz

Yrkeslärare;
Urmakare

Tel: 073-524 93 91
conny@urmakarskolan.com

Erika Wilson Levahn

Digital marknadskommunikatör,
Systemadministratör &
utbildningsledare;
Digital marknadskommunikatör

Tel: 073-504 84 63
erika.wilson.levahn@tucsweden.se

Göran Wiggur TUC

Göran Wiggur

Utbildningsledare;
Logistiker
Strategisk inköpare/upphandlare Lkpg

Tel: 073-328 33 77
goran.wiggur@tucsweden.se

Hanna Jacobsson TUC YH

Hanna Jacobsson

Utbildningsadministratör

Tel: 072-300 05 78
hanna.jacobsson@tucsweden.se

Hanna Paasikoski Urmakarskolan

Hanna Paasikoski

Utbildningsledare/Administratör
Urmakare/Urmakarskolan

Tel: 076-320 02 93
hanna.paasikoski.ur@tucsweden.se

Helena Fag TUC YH

Helena Fag

Utbildningsledare;
Specialistutbildad undersköterska psykiatri
Specialistutbildad undersköterska demensvård
Specialistutbildad undersköterska palliativ vård

Tel: 076-009 21 61
helena.fag@tucsweden.se

Irina Perminova TUC Yrkeshögskola YH

Irina Perminova

Redovisningsekonom

Tel: 070-767 26 88
irina.perminova@tucsweden.se

Ismail Rammo TUC

Ismail Rammo

Utbildningledare;
Behandlingspedagog Lkpg

Tel: 076-009 21 65
ismail.rammo@tucsweden.se

Jannica Gustafsson TUC

Jannica Gustafsson

Utbildningsadministratör

Tel: 076-307 38 22
jannica.gustafsson@tucsweden.se

Jennie Mellbin TUC

Jennie Mellbin

Utbildningsadministratör

Tel: 076-320 71 10
jennie.mellbin@tucsweden.se

Jenny Jakobsson

Utbildningsledare;
Företagssäljare B2B, Tranås
KAM, distans/Lkpg
KAM, distans/Jkpg
Redovisningsekonom, Lidköping

Tel: 072-395 95 81
jenny.jakobsson@tucsweden.se

Johan Kaliff TUC YH

Johan Kaliff

Utbildningsledare;
Redovisningsekonom, Sthlm
Strategisk inköpare, Sthlm
KAM, distans/Sthlm

Tel: 076-009 12 56
johan.kaliff@tucsweden.se

Johan Leander TUC YH

Johan Leander

Utbildningsledare;
VVS-ingenjör
Soleltekniker

Tel: 070-716 39 57
johan.leander@tucsweden.se

johan_pelli_urmakarskolan

Johan Pelli

Yrkeslärare;
Urmakare

Tel: 073-524 93 91
johan.pelli.ur@tucsweden.se

Lena Karlberg

Utbildningsledare;
Företagssäljare, Jönköping
Offentlig upphandlare/inköpare

Tel: 073-502 50 87
lena.karlberg@tucsweden.se

Karin Wesström

Affärsutvecklare &
utbildningsledare;
Arbetsledare inom måltidsservice

Tel: 072-395 95 79
karin.wesstrom@tucsweden.se

Maiju Hedberg TUC

Maiju Hedberg

Inköpare

Tel: 070-759 80 56
maiju.hedberg@tucsweden.se

Malin Liedholm TUC YH

Malin Liedholm

Utbildningsledare;
Energiingenjör
Elkonstruktör

Tel: 073-501 86 82
malin.liedholm@tucsweden.se

Malin Lundström TUC YH

Malin Lundström

Utbildningsledare;
Tandsköterska, Sthlm

Tel: 076-009 12 45
malin.lundstrom@tucsweden.se

Malin Wennberg

Teamledare Tranås
& Inköp

Tel: 076-015 12 38
malin.wennberg@tucsweden.se

maria_holmstrom_tuc

Maria Holmström

Marknadskommunikatör

Tel: 072-395 95 78
maria.holmstrom@tucsweden.se

maria_sandmark_tuc

Maria Sandmark

Affärsutvecklare &
utbildningsledare;
Fastighetstekniker

Tel: 070-296 87 08
maria.sandmark@tucsweden.se

Nicholas Reux Urmakarskolan

Nicholas Reux

Yrkeslärare;
Urmakare

Tel: 073-524 93 91
nicholas.reux@tucsweden.se

nina_andersson_tuc

Nina Andersson

Affärsutvecklare &
utbildningsledare;
Redovisningsekonom, Tranås

Tel: 070-694 36 44
nina.andersson@tucsweden.se

Pia Olsson TUC YH

Pia Olsson

Teamledare Linköping

Tel: 076-320 09 59
pia.olsson@tucsweden.se

Åsa Svensson TUC YH

Åsa Svensson

Utbildningsadministratör

Tel: 076-009 19 10
asa.svensson@tucsweden.se

Hör av dig till oss