Kontakta oss

mattias_lind_tuc

Mattias Lind

VD

Mobil: 076-865 27 00
mattias.lind@tucsweden.se

carin_magg_tuc

Carin Magg

Utvecklingsansvarig

Mobil: 070-685 33 86
carin.magg@tucsweden.se

annette_liffner_tuc

Annette Liffner

Utbildningsansvarig YH

Mobil: 070-767 26 62
annette.liffner@tucsweden.se

johanna_dahlgren_tuc

Johanna Dahlgren

Stabs- och inköpsansvarig

Mobil: 070-844 45 82
johanna.dahlgren@tucsweden.se

Annelie Karlsson

Utbildningsledare;
Tandsköterska, distans/Tranås

Mobil: 070-646 87 23
annelie.karlsson@tucsweden.se

Annica Sjunnesson TUC YH

Annica Sjunnesson

Utbildningsadministratör

Mobil: 072-300 05 78
annica.sjunnesson@tucsweden.se

annsofie_zahlin_tuc

Annsofie Sarenäs

Affärsutvecklare

Mobil: 070-236 82 83
annsofie.sarenas@tucsweden.se

Ashtar Michael

Utbildningsledare;
Redovisningsekonom, Jkpg
Lönespecialist, Jkpg

Mobil: 073-512 39 42
ashtar.michael@tucsweden.se

Carolina Wallberg TUC YH

Carolina Wallberg

Utbildningsledare;
Lönespecialist, Lkpg
Redovisningsekonom, distans

Mobil: 076-009 20 97
carolina.wallberg@tucsweden.se

caroline_jakobsson_tuc

Caroline Jacobson

Utbildningsledare;
Tandsköterska, Tranås

Mobil: 076-018 87 51
caroline.jacobson@tucsweden.se

Clarence Olsson TUC YH

Clarence Olsson

Utbildningsledare;
Logistiker
Systemutvecklare .net

Tel: 076-009 21 65
clarence.olsson@tucsweden.se

conny_krantz_urmakarskolan

Conny Krantz

Yrkeslärare;
Urmakare

Tel: 0141-23 93 10
conny@urmakarskolan.com

Erika Wilson Levahn

Systemadministratör &
utbildningsledare;
Digital marknadskommunikatör

Tel: 073-504 84 63
erika.wilson.levahn@tucsweden.se

Hanna Paasikoski Urmakarskolan

Hanna Paasikoski

Utbildningsledare/Administratör
Urmakare/Urmakarskolan

Tel: 0141-23 93 10
hanna.paasikoski.ur@tucsweden.se

Helena Fag TUC YH

Helena Fag

Utbildningsledare;
Specialistutbildad undersköterska psykiatri
Specialistutbildad undersköterska demensvård
Specialistutbildad undersköterska palliativ vård

Tel: 076-009 21 61
helena.fag@tucsweden.se

Irina Perminova

Ekonomi

Tel: 070-767 26 88
irina.perminova@tucsweden.se

Jennie Mellbin

Utbildningsadministratör

Tel: 076-320 71 10
jennie.mellbin@tucsweden.se

Jenny Jakobsson

Utbildningsledare;
Exportsäljare
Företagssäljare
Key Account Management, distans/Lkpg
Key Account Management, distans/Jkpg
Redovisningsekonom Lidköping

Mobil: 072-395 95 81
jenny.jakobsson@tucsweden.se

Johan Kaliff TUC YH

Johan Kaliff

Utbildningsledare;
Redovisningsekonom, Sthlm
Strategisk inköpare, Sthlm
Key Account Manager, distans/Sthlm

Mobil: 076-009 12 56
johan.kaliff@tucsweden.se

johan_pelli_urmakarskolan

Johan Pelli

Yrkeslärare;
Urmakare

Tel: 0141-23 93 10
johan.pelli.ur@tucsweden.se

Karin Wesström

Utbildningsledare;
Arbetsledare inom måltidsservice
Offentlig upphandlare/inköpare

Mobil: 072-395 95 79
karin.wesstrom@tucsweden.se

lisa_lindvall_tuc

Lisa Lindvall

Antagningskoordinator

Mobil: 073- 323 59 14
lisa.lindvall@tucsweden.se

Malin Lundström TUC YH

Malin Lundström

Utbildningsledare;
Tandsköterska, Sthlm

Mobil: 076-009 12 45
malin.lundstrom@tucsweden.se

malin_wennberg_tuc

Malin Wennberg

Inköp

Mobil: 076-015 12 38
malin.wennberg@tucsweden.se

maria_ahl_tuc

Maria Ahl

Utbildningsledare;
VVS-ingenjör

Mobil: 072-335 32 26
maria.ahl@tucsweden.se

maria_holmstrom_tuc

Maria Holmström

Marknadskommunikatör

Mobil: 072-395 95 78
maria.holmstrom@tucsweden.se

maria_sandmark_tuc

Maria Sandmark

Affärsutvecklare &
utbildningsledare;
Fastighetstekniker
Strategisk inköpare

Mobil: 070-296 87 08
maria.sandmark@tucsweden.se

Nicholas Reux Urmakarskolan

Nicholas Reux

Yrkeslärare;
Urmakare

Tel: 0141-23 93 10
nicholas.reux@tucsweden.se

nina_andersson_tuc

Nina Andersson

Affärsutvecklare &
utbildningsledare;
Redovisningsekonom, Tranås

Mobil: 070-694 36 44
nina.andersson@tucsweden.se

Pia Olsson TUC YH

Pia Olsson

Utbildningsledare;
Behandlingspedagog, Lkpg

Mobil: 076-320 09 59
pia.olsson@tucsweden.se

per_westerlund_tuc

Per Westerlund

Utbildningsledare;
Behandlingspedagog, Lidköping

Mobil: 070-527 87 11
per.westerlund@tucsweden.se

Hör av dig till oss