Kontakta oss

mattias_lind_tuc

Mattias Lind

VD

Mobil: 076-865 27 00
mattias.lind@tucsweden.se

carin_magg_tuc

Carin Magg

Utvecklingsansvarig

Mobil: 070-685 33 86
carin.magg@tucsweden.se

annette_liffner_tuc

Annette Liffner

Utbildningsansvarig YH

Mobil: 070-767 26 62
annette.liffner@tucsweden.se

johanna_dahlgren_tuc

Johanna Dahlgren

Personalutvecklare

Mobil: 070-844 45 82
johanna.dahlgren@tucsweden.se

Annelie Karlsson

Utbildningsledare
Tandsköterska

Mobil: 070-646 87 23
annelie.karlsson@tucsweden.se

Annette Lorentzon TUC

Annette Lorentzon

Rekryterare/inköpare

Mobil: 073-328 33 77
annette.lorentzon@tucsweden.se

Annica Sjunnesson

Utbildningsadministratör

Mobil: 072-300 05 78
annica.sjunnesson@tucsweden.se

annsofie_zahlin_tuc

Annsofie Sarenäs

Affärsutvecklare

Mobil: 070-236 82 83
annsofie.sarenas@tucsweden.se

Ashtar Michael

Utbildningsledare
Redovisningsekonom Jkpg
Lönespecialist Jkpg

Mobil: 073-512 39 42
ashtar.michael@tucsweden.se

caroline_jakobsson_tuc

Caroline Jacobson

Utbildningsledare
Tandsköterska

Mobil: 076-018 87 51
caroline.jacobson@tucsweden.se

conny_krantz_urmakarskolan

Conny Krantz

Yrkeslärare
Urmakare

Tel: 0141-23 93 10
conny@urmakarskolan.com

elin_schon_tuc

Elin Schön

Café

Mobil: 070-759 80 56
elin.schon@tucsweden.se

Erika Wilson Levahn

Systemadministratör
Utbildningsledare
Digital marknadskommunikatör

Tel: 073-504 84 63
erika.wilson.levahn@tucsweden.se

Hanna Paasikoski Urmakarskolan

Hanna Paasikoski

Administratör
Urmakarskolan

Tel: 0141-23 93 10
hanna.paasikoski.ur@tucsweden.se

Jennie Mellbin

Utbildningsadministratör

Tel: 076-320 71 10
jennie.mellbin@tucsweden.se

Jenny Jakobsson

Utbildningsledare
Exportsäljare
Lönespecialist Lkpg
Key Account Management Lkpg

Mobil: 072-395 95 81
jenny.jakobsson@tucsweden.se

johan_pelli_urmakarskolan

Johan Pelli

Yrkeslärare
Urmakare

Tel: 0141-23 93 10
johan.pelli.ur@tucsweden.se

karin_wesstrom_tuc

Karin Wesström

Utbildningsledare
Arbetsledare inom måltidsservice
Offentlig upphandlare/inköpare
Spec.utbildad undersköterska inom demensvård

Mobil: 072-395 95 79
karin.wesstrom@tucsweden.se

lisa_lindvall_tuc

Lisa Lindvall

Antagningskoordinator

Mobil: 073- 323 59 14
lisa.lindvall@tucsweden.se

malin_wennberg_tuc

Malin Wennberg

Utbildningsledare

Mobil: 076-015 12 38
malin.wennberg@tucsweden.se

maria_ahl_tuc

Maria Ahl

Utbildningsledare
VVS-ingenjör

Mobil: 072-335 32 26
maria.ahl@tucsweden.se

maria_holmstrom_tuc

Maria Holmström

Marknadskommunikatör

Mobil: 072-395 95 78
maria.holmstrom@tucsweden.se

maria_sandmark_tuc

Maria Sandmark

Utbildningsledare
Fastighetstekniker
Strategisk inköpare
Systemutvecklare .net
Logistiker

Mobil: 070-296 87 08
maria.sandmark@tucsweden.se

Nicholas Reux Urmakarskolan

Nicholas Reux

Yrkeslärare
Urmakare

Tel: 0141-23 93 10
nicholas.reux@tucsweden.se

nina_andersson_tuc

Nina Andersson

Utbildningsledare
Redovisningsekonom

Mobil: 070-694 36 44
nina.andersson@tucsweden.se

Pia Olsson

Utbildningsledare
Behandlingspedagog

Mobil: 076-320 09 59
pia.olsson@tucsweden.se

per_westerlund_tuc

Per Westerlund

Utbildningsledare
Behandlingspedagog

Mobil: 070-527 87 11
per.westerlund@tucsweden.se

tuc_susanna_rubensson

Susanna Rubensson

Ekonomi

Mobil: 070-767 26 88
susanna.rubensson@tucsweden.se

Hör av dig till oss